Gospodarstwo Agroturystyczne „Stajnia Grudki”

Woźniki , ul. Kolejowa 21
www.stajniagrudki.pl
tel.: +48 33 879 46 86, +48 660 463 179

Stajnia Grudki położona jest w "Dolinie Karpia" u stóp Płaskowyżu Draboża - pasma Pogórza Wielickiego, z którego rozpościera się widok na malownicze szczyty Pogórza Śląskiego i Beskidu Małego z Babią Górą na czele. Rozległe tereny w dolinie rzeki Skawy i zróżnicowane ukształtowanie terenu Pogórza to idealne miejsce do jazdy konnej. Amatorzy wędrówek pieszych i wycieczek rowerowych mogą tu wyruszyć na liczne szlaki turystyczne.

Miejsca w pobliżu

Gospodarstwo Agroturystyczne „Stajnia Grudki”

Woźniki, ul. Kolejowa 21

Stajnia Grudki położona jest w "Dolinie Karpia" u stóp Płaskowyżu Draboża - pasma Pogórza Wielickiego, z którego rozpościera się widok na malownicze szczyty Pogórza Śląskiego i Beskidu Małego z Babią Górą na czele. Rozległe tereny w dolinie...

"Wiklinex", Teresa Tyrała

Woźniki, ul. Zacisze 57

Wiklinex to pracownia rękodzieła i wioska wikliniarska. Prowadzi warsztaty wikliniarskie (własnoręcznie wykonane plecionki można zabrać na pamiątkę pobytu).

Wioska Wikliniarska

Woźniki, ul. Zacisze 57

Wioska Wikliniarska oferuję zwiedzanie ścieżki edukacyjnej. Każdy uczestnik pozna historię wikliniarstwa, będzie mógł spróbować obsługi maszyn, które dawniej były stosowane. W wiosce Wikliniarskiej znajdują się również ciekawe gadżety, z...

Dojazd

Pobierz aplikacjęEuropejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi