„Farfurka” – pracownia ceramiczno-garncarska, Renata Skorczyńska

Witanowice , ul. Krakowska 61
www.farfurka.pl
tel.: +48 660 723 714

"Farfurka" to niezwykła pracownia ceramiczno-garncarska, w której można podziwiać prawdziwe cuda stworzone z przyrody i pracy rąk ludzkich. "Farfurka" to ziemia rzeźbiona wodą, suszona wiatrem, wypalana ogniem, wzbogacona sercem człowieka, który nadaje jej ostateczny kształt. Efektem są różnej wielkości wyroby ceramiczne, a ich powstawanie można podejrzeć na specjalnie przygotowywanych warsztatach, które zachwycą zarówno tę najmłodszą, jak i dojrzałą publikę.

Miejsca w pobliżu

„Farfurka” – pracownia ceramiczno-garncarska, Renata Skorczyńska

Witanowice, ul. Krakowska 61

"Farfurka" to niezwykła pracownia ceramiczno-garncarska, w której można podziwiać prawdziwe cuda stworzone z przyrody i pracy rąk ludzkich. "Farfurka" to ziemia rzeźbiona wodą, suszona wiatrem, wypalana ogniem, wzbogacona sercem człowieka, który...

Izba Regionalna przy parafii św. Mikołaja w Witanowicach

Witanowice, ul. Jana Pawła II 202

Izba Regionalna w Witanowicach prezentuje lokalne dziedzictwo historyczne i kulturowe, a do jego promocji wykorzystuje liczne wystawy, podczas których zarówno mieszkańcy, jak i turyści mogą zaznajomić się z dawnymi zwyczajami i codziennym życiem...

"Wiklinex", Teresa Tyrała

Woźniki, ul. Zacisze 57

Wiklinex to pracownia rękodzieła i wioska wikliniarska. Prowadzi warsztaty wikliniarskie (własnoręcznie wykonane plecionki można zabrać na pamiątkę pobytu).

Dojazd

Pobierz aplikacjęEuropejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi